Repertuar

W CELU UZYSKANIA PROPOZYCJI REPERTUARU NA ŚLUB PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY.

 

Każdy ślub jest wyjątkowy i inny niż pozostałe! W trakcie naszej ponad piętnastoletniej działalności zgromadziliśmy w repertuarze cały wachlarz zarówno pieśni jak i utworów instrumentalnych, dlatego naszą propozycję przygotowujemy zawsze w porozumieniu z poszczególnymi parami. Wybór pieśni zależy przede wszystkim od charakteru uroczystości i miejsca, w którym odbywa się ślub. Inne utwory zaśpiewamy na ceremonii w kościele, a inne na ślubie cywilnym. Nie bez znaczenia jest również miejsce uroczystości – kościół, plener czy Urząd Stanu Cywilnego – dobór repertuaru będzie zdecydowanie odpowiedni i stosowny do każdego z tych miejsc.

 

UWAGA!: w przypadku ślubu kościelnego staramy się, aby repertuar był przede wszystkim zgodny z zasadami prawa liturgicznego. Ponieważ zawsze szanujemy miejsce, do którego się udajemy i osoby, które w danej parafii są odpowiedzialne za muzykę w kościele, dlatego zawsze staramy się uzgodnić repertuar na dany ślub
z parafialnym organistą. Zawsze proponujemy, aby swoje kroki pary młode kierowały również do nich.

 

Pomimo bardzo bogatego repertuaru jesteśmy świadomi, że jest wiele pięknych pieśni, których być może nie znamy. Zdajemy sobie sprawę jak wielką rolę odgrywa muzyka w trakcie ślubu. Wspomnienia tego dnia będą Wam towarzyszyć już zawsze, a niemałą część tych wspomnień będzie stanowić usłyszana muzyka. Być może macie jakieś szczególnie ważne pieśni związane z waszym narzeczeństwem. Być może są one dla Was ważne z innych powodów i bardzo chcielibyście je usłyszeć na swoim ślubie – powiedzcie nam o tym! Jeśli tylko Wasze propozycje będą godne miejsca, w którym odbywa się ślub na pewno je przygotujemy i zaśpiewamy dla Was.

 

W przypadku ślubów dwujęzycznych staramy się przygotować propozycje również przynajmniej w języku angielskim. Do tej pory śpiewaliśmy już w języku angielskim, francuskim i chorwackim.

 

W przypadku ślubu kościelnego wykonujemy również psalm (w uzgodnieniu z organistą). Na życzenie przygotowujemy również odpowiednie czytania.

 

Zachęcamy do kontaktu,

Zespół Semper Fidelis

 

 

Kontakt

Przed zamówieniem terminu prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z kalendarium w celu upewnienia się, że interesujący Państwa termin jest wolny.

Contact Us