• Dorota&Adrian

  Dzięki Wam nasz ślub był piękniejszy niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Słuchając Waszego śpiewu można było zamknąć oczy i dać się ponieść harmonii i melodyjności. Wasze głosy koją i wyciszają, nadają podniosły ton i sprawiają, że można poczuć się jak na koncercie. Po ślubie dostaliśmy wiele zapytań o Was od naszej rodziny i znajomych. Polecamy z całego serca! <3


  rozwiń
 • Sylwia & Kamil

  Bardzo bardzo dziękujemy, że pomogliście nam uczynić ten dzień wyjątkowym! Dziękujemy za takie zaangażowanie, za każdą poświęconą sekundę i za wszystkie wyśpiewane i zagrane nutki. Bez Waszej oprawy muzycznej nasz ślub nie byłby taki uroczysty. Pomimo tego, że znamy się nie od dziś i nie raz Was słyszeliśmy, to zachwyciliście nas na nowo! A nasi goście byli równie zachwyceni jak my. Polecamy Zespół Semper Fidelis wszystkim przyszłym Parom Młodym. Dziękujemy, za wszystko! :):):)


  rozwiń
 • Wiktoria i Mariusz

  Kochane Panie! Dzięki Waszym pięknym głosom, nasz ślub nabrał niesamowitej, magicznej muzycznej oprawy, która pozwalała nam oraz gościom przeżyć ten sakrament głęboko i pięknie! Bardzo Wam dziękujemy i polecamy wszystkim narzeczonym, którzy zastanawiają się nad wyborem zespołu muzycznego na swój ślub. Pani Anetka zawsze chętnie i dobrze doradzi wybór repertuaru, a Państwo Młodzi zostaną z niesamowitymi wspomnieniami! Pozdrawiamy Was serdecznie


  rozwiń
 • Pani Cecylia

  Na Wasz koncert zabrała mnie moja sąsiadka. Był zimny i wietrzny niedzielny wieczór i mało komu chciało się wyjść z domu. Teraz dziękuję jej, że mnie zabrała, bo przeżyłam niesamowity wieczór. Od łez wzruszenia po łzy szczęścia i te ciarki na plecach. Nikt jeszcze nie potrafił mnie tak zaczarować i stworzyć tak wspaniałej atmosfery. Piękne głosy, zdolni muzycy instrumentaliści, przemyślane aranżacje. I ta radość, która od Was bije i udziela się każdemu, kto na Was spojrzy i Was usłyszy. Czuć, że to Duch Święty poprzez Was działa i daje Wam coraz to więcej możliwości do dzielenia się z innymi Waszą pasją i umiejętnościami. Dbajcie o to i rozwijajcie dary, które otrzymujecie. Realizujcie swoje powołanie. Dziękuję, że jesteście.


  rozwiń
 • Justyna i Mariusz

  Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną. Dzięki Wam dzień naszego ślubu był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękujemy i polecamy innym.


  rozwiń
 • Krystian i Magdalena

  Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim włożone serce w oprawę kościoła sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię. Serdecznie polecamy tym, którzy chcą by ten niezwykły dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na długo zapisał się w pamięci waszej i waszych gości.Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim włożone serce w oprawę kościoła sprawiają, że z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinię. Serdecznie polecamy tym, którzy chcą by ten niezwykły dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny oraz na długo zapisał się w pamięci waszej i waszych gości.


  rozwiń
 • Karolina i Michał

  Chcieliśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za oprawę muzyczno wokalną w tak ważnym dniu w naszym życiu. Słuchać Was to sama przyjemność… Wasze głosy są niepowtarzalne . Od samego początku Mszy św. aż po końcowego marsza Wasze głosy pozwoliły nam na głębsze przeżycie tych chwil.. dzięki Wam czuliśmy również wewnętrzny spokój i ciszę w natłoku otaczającego nas stresu. Serdecznie polecam każdemu zespół „Semper Fidelis” – dostarczą Wam i Waszym gościom niezapomniane wrażenia. Dziękujemy Karolina I Michał


  rozwiń
 • Monika i Piotrek

  Kochani! serdecznie Wam dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną. Było magicznie. Goście byli zachwyceni i wzruszeni. Daliście nam wspaniałą rzecz, dzięki której nasz dzień stał się wyjątkowy. Ja do dzisiaj mam ciarki na ciele, gdy przypominam sobie Wasze wykonanie „przyjdź jak deszcz”. Uwielbiam tą pieśń i powiem, że byłam pod wrażeniem. Chciałabym bardzo cofnąć się do chwili ślubu, by przeżyć to jeszcze raz. Dziękuję Wam, że uczyniliście nasz dzień jeszcze piękniejszym. Cóż, niestety samo słowo „dziękuję” to stanowczo za mało, gdyż miedzy innymi dzięki Wam będziemy mieć piękne wspomnienia do końca naszych dni…

  Monika i Piotrek


  rozwiń
 • Krzysztof z Krotoszyna

  Witam Was:-) jestem pełen podziwu jak rozwija się Wasza kariera. Kiedyś prosiłem Was o chwyty do „Kocham Cię:, które otrzymałem i za które ponownie dziękuję.  Dobrze, że Internet nie działa tylko w złą stronę, ale dzięki temu mogę obserwować Wasze postępy.
  Życzę dalszego spełniania marzeń, pięknych emocji podczas ślubów, nowych pieśni i piosenek, które my tu w małej miejscowości możemy wykorzystać  Szczęść Wam Boże.
  p.s. czy sami doszliście do tak profesjonalnego sprzętu czy może ktoś Wam pomaga:-) Pełny profesjonalizm.
  Gdy śpiewamy modlimy się dwa razy dla Boga i dla Młodej Pary też o łaskę na całe życie.
  Dziękuję Bogu że Jesteście:-)
  Właśnie teraz Was słucham, Wszystkiego Naj…
  Trzymajcie się i cała naprzód!
  Pozdrawia Was Krzysztof i cała Schola ze Zdun koło Krotoszyna (aż żal ze to tak daleko)


  rozwiń
 • Paulina i Tomasz

  Dziękujemy zespołowi „Semper Fidelis” za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu w dniu 5 lipca 2014 w Nadarzynie. Jesteśmy zachwyceni, zarówno my jak i nasi goście. Było tak jak sobie wymarzyliśmy. Stworzyliście wspaniałą atmosferę, dzięki której od razu było wiadomo, że jest to dzień radosny i przepełniony pozytywnymi emocjami. Dziękujemy Wam za wasze zaangażowanie, wspaniałe głosy i przepięknie brzmiące instrumenty. Słowa nie wyrażą w stu procentach tego, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy i z całą pewnością polecamy ten zespół. Paulina i Tomasz


  rozwiń
 • Magdalena

  Cały czas wspominamy sobie Państwa piękne wykonania na naszym ślubie 31.05.2014 w Krasnosielcu. To był naprawdę niesamowity dla nas dzień, pełen małych cudów! Obserwujemy Państwa kalendarz i na pewno wpadniemy ukradkiem na któryś ślub, żeby sobie posłuchać Państwa na żywo jeszcze raz.


  rozwiń
 • Rodzice Ani i Kamila

  Dziękujemy Wam za wspaniałą oprawę muzyczną i liturgiczną ślubu Ani i Kamila w dniu 07.07.2012 r. w Podkowie Leśnej. Słowa nie są w stanie wyrazić tego co czuliśmy w czasie tej doniosłej uroczystości słuchając przepięknie brzmiących pieśni w Waszym wykonaniu. Do dziś wspominamy te chwile, które towarzyszyły w tym dniu Naszym dzieciom, gościom weselnym i nam rodzicom. Serdecznie pozdrawiamy cały zespól i do – ZOBACZENIA. rodzice Ani i Kamila


  rozwiń
 • Film ze ślubu oglądała moja koleżanka. Była Wami zachwycona. Powiedziała, że czegoś takiego to nie widziała jeszcze na żadnym ślubie. Chodziło jej oczywiście o oprawę muzyczną w Waszym wykonaniu. Bardzo jej się podobało. Muszę powiedzieć, że słyszałam jeszcze wiele pozytywnych opinii od gości obecnych w kościele o oprawie muzycznej ślubu .Naprawdę było pięknie, wszyscy to mówią.
  Serdecznie pozdrawiam cały zespół.


  rozwiń
 • Małgorzata

  Moja córka brała ślub w maju. To ja miałam zająć się całą organizacją ślubu w kościele.  Nie wyobrażałam sobie, żeby miała to być taka normalna msza tylko  z organistą, dlatego chciałam zrobić młodym niespodziankę w postaci ładnej oprawy muzycznej całej uroczystości w kościele.


  rozwiń
 • Beata i Krzysztof

  Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za zaangażowanie w przygotowanie i realizację oprawy wokalno – muzycznej naszego ślubu.

  Oboje należelismy do Katolickiego Ruchu Światło – Życie i bardzo zależało nam, żeby na naszym ślubie zagrał zespół grający na gitarach. Pieśni, które wykonaliście wzbudziły nasze wspomnienia i dostarczyły wielu wzruszeń.

  Dziękujemy i polecamy


  rozwiń
 • Sylwia i Bartek

  Z czystym sumieniem polecamy – przekonajcie się sami 🙂 My zaufaliśmy…

   

   

   


  rozwiń
 • Kamila i Damian

  Zespół polecili nam znajomi. Zależało nam, żeby wszystko było dopracowane i dzięki Wam nam się to udało. Do dziś wspominamy te emocje towarzyszące nam podczas jednego z najważniejszych dni w naszym życiu.  Kościół przepełniony najbliższymi nam osobami, my razem, a wokoło rozbrzmiewają dźwięki naszych ulubionych pieśni…


  rozwiń
 • Julia i Michał

  Braliśmy ślub kilka miesięcy temu, a nadal otrzymujemy od gości bardzo pozytywne opinie i pochwały za piękną i dobracowaną oprawę muzyczną ślubu. Cieszymy się, że tak dobrze współpracowaliście z naszym organistą.

  Dorodzy Narzeczeni – współpraca z Zespołem była przyjemnością, sprostali naszym oczekiwanion i zagrali tak jak sobie wymarzyliśmy dlatego postanowiliśmy napisać te  kilka słów od siebie.


  rozwiń
 • Inga i Władek

  Polecamy osobom wstępującym w związek małżeński Zespół „Semper Fidelis”.

  Na początku mój przyszły teść nie był zachwycony pomysłem zespołu na ślubie mówiąc, że gitary to w harcerstwie, ale… po ślubie podszedł do mnie i powiedział, że „zwraca honor” 🙂 Cieszymy się niezmiernie, że zaufaliśmy Zespołowi

  Już zarezerwowaliśmy termin na ślub mojej siostry w przyszłym roku.

  Do zobaczenia wkrótce!


  rozwiń
 • Agata & Tomek

  Serdecznie polecamy wszyskim Zespół Semper Fidelis. Pieśni, które zaproponował nam Zespół były idealnie dobrane utwory do odpowiednich części ceremonii.

  Bardzo kontaktowi, elastyczni – zależało nam na wykonaniu przed Mszą św. piosenki, którą zadedykowaliśmy naszym gościom.

  Będziemy z pewnością Was polecać naszym znajomym.

   

   


  rozwiń
 • Kasia & Łukasz

  Bardzo Wam dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu. Byliście perfekcyjni.  Wzbudziliście wiele pozytywnych emocji wśród naszych gości, a nam wiele wzruszeń.

  Wasz profesjonalizm sprawił, że bylismy spokojni o sprawy organizacyjne i mogliśmy cieszyć się muzyką w Waszym wykonaniu. Życzymy wszyskim takich wspomnień.


  rozwiń

Kontakt

Przed zamówieniem terminu prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z kalendarium w celu upewnienia się, że interesujący Państwa termin jest wolny.

Contact Us

Dodaj opinię